(ВІДЕО) Сергій Дейнеко: Кожна держава має свої закони, і обов’язок кожного громадянина, як України, так і іноземців, дотримуватися цих законів

НАЗАД
15 вересня 2020 08:07

Про це Голова Державної прикордонної служби України сказав в пункті пропуску «Нові Яриловичі», що на кордоні з Білоруссю в Чернігівській області, під час спілкування з іноземними громадянами.

Як вже відмічалося, групи іноземців намагаються потрапити в Україну попри обмеження в’їзду та наразі продовжують перебувати на території суміжної держави між українським та білоруським пунктами пропуску.

Прибуття значної кількості осіб, метою в’їзду яких є паломництво, розпочалося вчора після обіду.

Голова Держприкордонслужби Сергій Дейнеко зустрівся з представниками іноземних громадян та довів вимоги рішення Уряду України про заборону в’їзду іноземців в нашу країну до 28 вересня.

«Кожна держава має свої закони і обов’язок кожного громадянина, як України, так і іноземців, дотримуватися цих законів. Наголошую на недопущенні порушення кордону, адже за це кожен нестиме відповідальність», - сказав Сергій Дейнеко.

У даний час на кордоні з Республікою Білорусь знаходяться необхідні резерви ДПСУ. Крім того, чітко організована взаємодія з підрозділами Національної поліції та Національної гвардії України, які також направили до кордону групи правоохоронців, а також Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Під час наради, яка відбулася в пункті пропуску, Голова ДПСУ разом з керівниками підрозділів правоохоронних органів обговорив питання взаємодії. На ній наголошувалося про спільні дії щодо недопущення провокацій та припинення спроб незаконного проникнення в Україну груп іноземців.

Станом на сьогоднішній ранок, за наявною в ДПСУ інформацією, між пунктами пропуску скупчилося кілька сотень іноземних громадян. Вони не полишають спроб потрапити в Україну, навіть отримавши роз'яснення та чітко усвідомлюючи обмеження в’їзду іноземців, що введені з метою недопущення поширення територією України коронавірусної інфекції.

Крім того, рух транспортних засобів та громадян через пункт пропуску «Нові Яриловичі» залишається обмеженим. Таке рішення українські прикордонники були вимушені ввести, адже прибулі іноземці, фактично знаходяться на проїзній частині, що призводить до ускладнення руху автомобілів і може нести загрозу життю громадян.

Наразі забезпечується перенаправлення транспортних засобів на інші пункти пропуску.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси

{page_script_full_path}