Телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
(ВІДЕО) Прикордонники виявили майже 50 ящиків сигарет та авто біля кордону з Білоруссю
28/03/19 - 11:19

Сьогодні, після опівночі, неподалік українсько-білоруського кордону військовослужбовці помітили групу осіб, які здійснювали завантаження пакунків в автомобіль.

Інформацію щодо можливого незаконного переміщення тютюнових виробів здобули нещодавно співробітники оперативних підрозділів Північного регіонального управління Держприкордонслужби. Аби не допустити протиправної діяльності на державному кордоні, оперативники спільно з прикордонниками відділу «Піща» Луцького загону здійснили прикриття можливого напрямку правопорушення.

Вже сьогодні, після опівночі, неподалік українсько-білоруського кордону військовослужбовці помітили групу осіб, які здійснювали завантаження пакунків в автомобіль.

З метою затримання правопорушників правоохоронці здійснили два постріли з СПШ для освітлення місцевості, після чого невідомі вдалися до втечі, залишивши авто та пакунки з куривом.

В подальшому на місце виявлення правопорушення викликано представників  Національної поліції для проведення подальших слідчих дій.

Всього в автомобілі та поблизу автівки «Джип Черокі» української реєстрації виявлено 49 ящиків сигарет білоруського виробництва. Пошукові заходи правопорушників тривають.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню