(ВІДЕО) Прикордонники Сумського загону взяли участь в антитерористичних навчаннях регіонального рівня

НАЗАД
28 вересня 2020 12:00

Державна прикордонна служба України долучається до комплексних заходів з метою підвищення бойової готовності підрозділів, а також бере участь у боротьбі з тероризмом у межах своєї компетенції.

Днями на території Сум і Сумського району проведені планові дводенні тактико-спеціальні антитерористичні навчання.

У тренуваннях, які були максимально наближеними до реальних умов, взяли участь підрозділи Служби безпеки України, Збройних Сил України, Національної поліції, Державної прикордонної служби України, Національної гвардії, Держслужби з надзвичайних ситуацій, а також представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Державну прикордонну службу України гідно представили на навчаннях військовослужбовці Сумського прикордонного загону. Також у ході навчань під час пошуку умовних «диверсантів» вперше за час проведення подібних навчань на території Сумщини була задіяна авіаційна техніка Державної прикордонної служби України, що позитивно вплинуло на кінцевий результат.

Головною метою навчальних антитерористичних заходів стало підвищення рівня міжвідомчої взаємодії для попередження імовірних диверсійно-терористичних загроз, зокрема, в умовах прикордоння.

 За легендою тренувань, кілька умовних «диверсійних груп» незаконно потрапили на територію України з сусідньої держави з метою вчинення терактів на об’єктах підвищеної небезпеки Сум та газотранспортної системи України.

Завдяки злагодженим та професійним діям правоохоронців умовні «терористи» були виявлені та затримані. Персонал Державної прикордонної служби України продемонстрував високий рівень підготовки до навчань, мобільність, професійність, навченість та швидкі, чіткі і злагоджені дії.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси