(ВІДЕО) Під час розгортання мобільного польового госпіталю Держприкордонслужба провела тестування новітньої апаратури

НАЗАД
30 вересня 2020 08:54

Сучасне лікувальне та діагностичне обладнання Головний військово-медичний центр Державної прикордонної служби отримав в рамках реалізації державної програми по боротьбі з коронавірусною інфекцією.

Зокрема на озброєнні медиків відтепер є 12 сучасних переносних апаратів штучної вентиляції легенів. Вони можуть застосовуватись у стаціонарах та мобільних шпиталях. Адже апарати ШВЛ оснащені акумуляторною батареєю, яка працює 6-8 годин.

Для швидкої діагностики захворювань дихальних шляхів закуплено два сучасні пересувні рентген-апарати й відеобронхоскоп. За допомогою нього лікарі можуть виконувати ендоскопічні операції. Діагностувати та визначати стан хворих медикам допомагатимуть сучасні ультразвукові системи VINNO.

Також новітнім обладнанням посилено офтальмологічне та  реанімаційне відділення.

«Придбане обладнання призначене для дуже широкого спектру можливостей. Це УЗД апарат, апарат для проведення ЕКГ моніторингу, нові дефібрилятори, відеоларингоскопи, апарати штучної вентиляції легенів»,- зазначає старший ординатор відділення реанімації Головного військово-медичного клінічного центру Дпсу Іван Малкін.

Крім того, для стерилізації операційних інструментів та білизни медики отримали два високотехнологічні парові стерилізатори NC 100.

Варто додати, що у рамках державної програми передбачено два томографи для регіональних військово-медичних клінічних центрів Держприкордонслужби. 

Зазначимо, з початку боротьби з пандемією з резервного фонду держбюджету закуплено медичної апаратури на 200 млн грн, засобів індивідуального захисту та дезінфекційних засобів на 9 млн грн. 

 

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси