(ВІДЕО) Під час огляду рибацького судна морські прикордонники зі складу Об’єднаних сил провели ще й рятувальну операцію

НАЗАД
21 березня 2019 14:04

Катер Маріупольського загону морської охорони провів рятувальну операцію в Азовському морі

Учора пізно ввечері, під час несення служби з охорони державного кордону в Бердянському районі Азовського моря, катер Морської охорони Маріупольського загону морської охорони, зупинив риболовецьке судно з метою перевірки дотримання правил прикордонного режиму.

Спостережною вахтою катера при підході до сейнера було виявлено задимлення в районі носового кубрику рибальського судна. Самі рибалки цього на помітили.

На катері Морської охорони негайно підготували аварійно-рятувальну групу, яка, оперативно висадившись на сейнер, виявила місце займання та локалізувала пожежу. Оцінивши ситуацію, командир аварійно-рятувальної групи врахував, що через коротке замикання в кабель-трасі не виключено розповсюдження вогню по всьому судні, і це може призвести до знеструмлення та втрати ходу. Капітану було рекомендовано якнайшвидше дістатися найближчого порту та провести повномасштабне тушіння із залученням спеціального обладнання та сил ДСНС.

Враховуючи імовірність повторного загоряння, катер Морської охорони супроводжував рибацьке судно до самого порту, в готовності надати допомогу. На шляху прямування, оглядовою групою все ж проведено перевірку цього судна, яке третю добу перебувало на промислі. Порушень законодавства не виявлено.

Передавши потерпіле судно колегам з ДСНС в порту Бердянськ, морські прикордонники продовжили патрулювання району.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси