телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
(ВІДЕО) На Сумщині прикордонники затримали нелегальних мігрантів з Пакистану та Індії
30/03/18 - 12:03

Прикордонники у безпосередній близькості від кордону поблизу пункту пропуску «Велика Писарівка» затримали групу нелегальних мігрантів – громадянина Пакистану та двох громадян Індії.

Учора ввечері у Великописарівському районі прикордонники Сумського загону під час реалізації отриманої від оперативних співробітників Держприкордонслужби інформації про можливе переправлення через кордон з території Росії в Україну групи нелегальних мігрантів, затримали трьох порушників кордону азійської зовнішності.

Прикордонники у безпосередній близькості від кордону поблизу пункту пропуску «Велика Писарівка» затримали групу нелегальних мігрантів – громадянина Пакистану та двох громадян Індії. Іноземці незаконно потрапили на територію України в пішому порядку поза встановленими пунктами пропуску через російсько-український державний кордон.

Наразі тривають фільтраційні заходи, проінформовано відповідні взаємодіючі правоохоронні органи. Встановлюється коло осіб, можливо причетних до нелегального переміщення осіб через державний кордон України.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню