(ВІДЕО) На кордоні з Росією виявили обгорілий «УАЗ», який не зміг здолати інженерну перешкоду українських прикордонників

НАЗАД
11 грудня 2020 11:05

У мікроавтобусі, який учора виявили у протиконтрабандному рові, були залишки контрабандних кав'ярів.

Транспортний засіб, передня частина якого височіла над ровом майже у вертикальному положенні, намагався порушити кордон на ділянці відділу прикордонної служби «Вовчанськ» Харківського загону. Серед інших елементів прикордонної інфраструктури цей сегмент облаштований так званим протиконтрабандним ровом. Саме ця перешкода й зупинила порушника.

Під час огляду транспортного засобу в ньому та поряд були виявлені залишки червоної ікри, поряд лежала тара з-під чорної ікри. Осіб в «УАЗі» чи поряд з ним не було. Ознаки горіння мікроавтобуса вказували на можливість того, що його підпалили зумисно, можливо, щоб приховати сліди протиправної діяльності.

Варто зауважити, що з українського боку жодних слідів діяльності контрабандистів не виявлено. Сліди мікроавтобуса чітко свідчили, що він рухався з боку Росії. Факт, того, що УАЗ рухався з їхнього боку представники прикордонної служби ФСБ РФ визнали.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси

{page_script_full_path}