(ВІДЕО) Ми з конем підемо, полем за кордон…

НАЗАД
07 вересня 2020 15:03

Прикордонникам Харківського загону довелося робити попереджувальний постріл з автомата аби затримати порушника, який незаконно перетнув кордон з території Росії сьогодні вранці.

Інформацію стосовно підготовки до незаконного перетину кордону отримали оперативні співробітники Харківського прикордонного загону. Близько шостої ранку, прикордонний наряд відділу «Золочів», виявив рух від державного кордону в тил України, неподалік населеного пункту Окоп. Одна особа вела коня, на спині якого були прилаштовані металеві клітки з вантажем. Законну вимогу прикордонників зупинитися правопорушник проігнорував та вдався до втечі.

Під час переслідування, правоохоронці вимушені були зробити попереджувальний постріл з автомата, після чого порушника затримали.

Як з’ясувалося документів при собі перемитник не мав, але сказав, що він громадянин України та незаконно переміщував з Росії сім картонних коробок з тютюном для кальяну.

Особу буде притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 202 «Порушення прикордонного режиму, режиму в пунктах пропуску через державний кордон України або режимних правил у контрольних пунктах в’їзду-виїзду» також стосовно чоловіка склали адміністративні матеріали за ст. 204-1 «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України» і ст. 185-10 «Злісна непокора законному розпорядженню чи вимозі військовослужбовця або працівника Державної прикордонної служби України або члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону» рішення за якими прийме суд.

Товар, вартість якого оцінена в понад 105 тисяч гривень, передали представникам митниці.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси