(ВІДЕО) Курсанти академії Держприкордонслужби завершили стажування у Сумському загоні

НАЗАД
24 лютого 2021 15:51

У курсантів 4-го курсу Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького завершилось стажування у Сумському прикордонному загоні.

Практичне стажування – невід’ємна частина процесу підготовки висококваліфікованих офіцерів-прикордонників. Всього на ділянці відповідальності загону отримали практичні навички 15 курсантів прикордонного вишу.

Впродовж місяця майбутні офіцери проходили стажування на посадах, згідно з їхньою спеціальністю, а саме: «Безпека державного кордону», «Право», «Правоохоронна діяльність», «Психологія», «Телекомунікації та радіотехніка» та «Автомобільний транспорт».

Під час свого перебування курсанти на практиці закріпили свої теоретичні знання, а також отримали певний досвід, який неодмінно стане в нагоді в майбутньому під час проходження служби у підрозділах охорони державного кордону.

На завершальному етапі стажування в пункті пропуску «Юнаківка» проведено показове заняття, в ході якого майбутнім офіцерам-прикордонникам продемонстрували практичні елементи та особливості організації служби як у пункті пропуску, так і на «зеленому кордоні», організації зв’язку та інженерного забезпечення охорони державного рубежу.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси