(ВІДЕО) Контрабандні товари на понад п’ять мільйонів гривень виявили прикордонники на Луганщині

НАЗАД
16 вересня 2020 11:38

У ході розвантаження та огляду мішків прикордонники виявили бейсболки у кількості 45915 штук та 33 ящики тютюну для кальяну.

Учора вранці під час моніторингу державного кордону неподалік населеного пункту Ноздрівка прикордонники Луганського загону зі складу Об’єднаних сил виявили два білих поліетиленових мішки, що лежали на ґрунтовій дорозі.

В ході подальшого руху вздовж державного кордону військовослужбовці спостерігали ще декілька схожих мішків на стороні Російської Федерації. Згодом, на території України, прикордонники виявили і старенький вантажний автомобіль марки «Газ-53» російської реєстрації з причепом, завантаженим мішками.

Транспортний засіб із причепом доставлено до відділу прикордонної служби. У ході розвантаження та огляду мішків прикордонники виявили бейсболки у кількості 45915 штук та 33 ящики тютюну для кальяну. Попередня сума оцінки товару склала 5 мільйонів 130 тисяч гривень.

Автівку, причіп та товари прикордонники передали співробітникам податкової поліції. Наразі тривають заходи з пошуку осіб, причетних до протиправної діяльності.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси