(ВІДЕО) Фінські волонтери передали медикам «Сталевого кордону» три транспортні засоби, серед яких стоматологічний кабінет на колесах

НАЗАД
25 червня 2024 12:48

Фінські волонтери з острова Аланд організації «Ukraine AX» під керівництом Моніки Фон Френкель передали 15 мобільному прикордонному загону «Сталевий кордон» вантажівку, переобладнану під стоматологічний кабінет, великий автобус для перевезення особового складу підрозділу та вантажний транспортний засіб для логістичних потреб медичного відділу.

«Співпраця з волонтерською організацією розпочалась у 2023 році. Тоді благодійники передали у відділ медичного забезпечення 15 мобільного прикордонного загону медичний автобус для евакуації поранених бійців із зони ведення бойових дій», ­– зазначає начальник служби охорони здоров’я 15 мобільного прикордонного загону Олександр Солобчук.

З часом у прикордонників разом з волонтерами з'явилась ідея розробити мобільний стоматологічний автомобіль. За основу взяли вантажний автомобіль та переобладнали його під стоматологічний кабінет. У кузов вантажівки помістили стоматологічне обладнання, кондиціонер, генератор, бойлер та рукомийник. Додатково встановили місце для відпочинку медичного персоналу та евакуаційний вихід, який можна використати у разі надзвичайних ситуацій.

Ми щиросердечно дякуємо благодійникам з організації «Ukraine AX» за допомогу!

Разом переможемо!

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси