(ВІДЕО) 26 кг речовини, що може виявитись наркотиками, громадянин Литви перевозив у сховку «БМВ»

НАЗАД
15 травня 2018 09:09

За зовнішніми ознаками частина речовини схожа на героїн, а інша на медичний опіум сирця.

Вчора в міжнародному автомобільному пункті пропуску «Сеньківка», що в Чернігівській області співробітники Держприкордонслужби разом з митниками та представниками СБУ завадили спробі перевезти через кордон 26 кг речовини, яка за зовнішніми ознаками схожа на наркотичні засоби. Її ховали в автомобілі «БМВ Х5». Автівкою в Україну з Російської Федерації прямував громадянин Литви.  

Для перетину кордону 22-річний чоловік обрав «зелений» коридор, демонструючи, що не має заборонених для перевезення речей. Однак у ході огляду автомобіля спрацював натренований на пошук наркотичних речовин прикордонний собака Альфа.

Автомобіль направили на поглиблену перевірку, де після демонтажу конструктивних елементів кузова виявили спеціально обладнаний сховок. В ньому знаходилися 26 пакунків з порошкоподібною речовиною загальною вагою 26 кг. За зовнішніми ознаками частина речовини схожа на героїн, а інша на медичний опіум сирця.   

По даному факту направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення за статтею 305 «Контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів» Кримінального Кодексу України.

Наразі виявлена речовина правоохоронними органами вилучена для проведення експертизи.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси