телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
(ВІДЕО )У турнірі з рукопашного бою команда Держприкордонслужби виборола два золота
14/04/19 - 13:53

Учора, 13 квітня, у Палаці Спорту відбувся турнір із рукопашного бою на «Кубок Президента України».

За результатами змагань у загальнокомандному заліку перше місце вибороли військовослужбовці Іван Бойчук та Анатолій Жураківський. Срібло завоювали Костянтин Огінський та Луцків Назар, а бронзу забрав Олександр Кислиця. Вітаємо!

Змагання  проходили серед Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, правоохоронних органів та рятувальних служб.

Традиційно у турнірі взяли участь команди Управління державної охорони України, Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України (спецпідрозділ «Корд»), Служби безпеки України, Державної фіскальної служби України,  Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Державної служби з надзвичайних ситуацій України, Національного антикорупційного бюро України. Члени команд – діючі представники силових структур і учасники ООС (АТО).

Організаторами турніру виступили Управління державної охорони України, Міністерство молоді та спорту України та Всеукраїнська федерація рукопашного бою.

На турнірі були присутні керівники військових та правоохоронних підрозділів, герої АТО й ООС. Учасники турніру долучилися до акції на підтримку полонених моряків Військово-морських сил України  #ВОЛЮ_БРАНЦЯМ_ВІЙНИ.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню