Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
(ВІДЕО) Прикордонники вшанували пам’ять побратима Артема Коханого
14/11/19 - 16:40

Вшанували пам'ять мужнього героя, який поклав своє життя за Україну, побратими та рідні у Сумах, на Закарпатті, в підрозділах охорони держкордону та у Києві.

П’ять років тому, у ніч на 14 листопада 2014 року, перебуваючи у зоні проведення Антитерористичної операції, неподалік смт Курахівка Донецької області, загинув прикордонник Мукачівського загону Артем Коханий. 

Він став свідком незаконних дій протиправних елементів, які намагалися відібрати автомобіль у місцевих жителів. Артем не зміг стояти осторонь і  мужньо став на їх захист. Однак був підступно вбитий бандитами.

Загиблому офіцеру-прикордоннику Артему Миколайовичу Коханому присвоєно звання "підполковник"(посмертно). Він похований у м. Суми. У прикордонника залишилися малолітня донька та дружина.

Вшанували пам'ять мужнього героя, який поклав своє життя за Україну, побратими та рідні у Сумах, на Закарпатті та в підрозділах охорони держкордону.

Сьогодні до меморіального комплексу «Зала пам’яті» на території Міністерства оборони України, що у Києві, прибули військовослужбовці Адміністрації Державної прикордонної служби України, де також вшанували пам'ять героя хвилиною мовчання.

Пам'ять про загиблих побратимів завжди житиме у наших серцях!
Вічна пам'ять Герою!

 

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню