(ВІДЕО) Забудькуватому журналісту із РФ заборонили в’їзд в Україну на три роки

НАЗАД
13 березня 2020 11:36

Співробітники Державної прикордонної служби проводить низку необхідних заходів щодо виявлення правопорушників, які незаконно потрапляють на територію України через закриті пункти пропуску на тимчасово окупованих територіях.

Таких осіб охоронці кордону виявляють як під час прикордонного  контролю в пунктах пропуску, так і в ході інших заходів перевірки, в тому числі й оперативних.

Під час проведення таких заходів нещодавно в поле зору оперативних співробітників прикордонного відомства потрапив і громадянин Росії, який перебував в Україні з приватною метою та відлітав зворотним рейсом із аеропорту «Бориспіль». Росіянина співробітники Держприкордонслужби запросили для додаткового спілкування, адже на момент його відльоту з України стало відомо, що він порушив українське законодавство, а саме - незаконно перетнув кордону у закритому пункті пропуску ТОТ АР Крим.

Під час розмови чоловік усіляко заперечував про своє перебування у Криму та почав плутатись у своїх відповідях на запитання правоохоронців.

І тільки під час наведення беззаперечних доказів росіянин таки «згадав», як саме він потрапив на територію України у 2018 році.  

Наразі за порушення законів України прикордонники заборонили росіянину в'їзд на територію нашої країни терміном на 3  роки та відправили зворотним рейсом до Мінська.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси