Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Для отримання консультації звертайтесь на email: dovira@dpsu.gov.ua
(ВІДЕО) Велику кількість сигарет замаскованих під торф’яні брикети викрито на кордоні з Польщею
06/11/18 - 10:27

У ході спільної перевірки правоохоронці з’ясували, що серед справжніх паливних брикетів є чимало вкладень спеціально виготовлених муляжів, а всередині них – пачки сигарет.

Державна прикордонна служба України продовжує цілеспрямовану системну роботу, направлену на протидію незаконному переміщенню товарів через державний кордон. Всі заходи проводяться у тісній взаємодії з взаємодіючими правоохоронними органами на виконання завдань Президента та Уряду України щодо посилення протидії організованій злочинності.

У результаті вжитих заходів співробітники Держприкордонслужби разом з представниками митниці на кордоні з Польщею в пункті пропуску «Краківець» викрили сховок з великою кількістю контрабандних тютюнових виробів. Сигарети маскували під паливні брикети.

В пункт пропуску вантажівка «Ман» прибула сьогодні після опівночі. На підставі аналізу ризиків, прикордонники Мостиського загону направили транспортний засіб на додаткову перевірку. За кермом автомобіля перебував 53-річний мешканець Львівщини, який перевозив до Чехії паливні торф’яні брикети.

У ході спільної з представниками митниці перевірки правоохоронці з’ясували, що серед справжніх паливних брикетів є чимало вкладень спеціально виготовлених муляжів, а всередині них – пачки сигарет.

Після розвантаження та повної перевірки автомобіля з’ясувалося, що в цих муляжах знаходиться 16 600 пачок контрабандних цигарок (понад 33 ящики). Пояснити походження нелегального товару водій не зміг.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню