телефон довiри - 0 800 218 808
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
(ВІДЕО) В районі операції Об’єднаних сил правоохоронці виявили зброю
14/03/19 - 09:33

В результаті проведених заходів міжвідомчою групою виявлено 2 пістолети, 2 гранати та близько 200 грамів марихуани. 50-річного громадянина України затримано.

Правоохоронці, які діють у складі Об’єднаних сил, продовжують активно здобувати фактичні дані про правопорушення, що загрожують безпеці та мирному життю жителів Донбасу, в тому числі триває протидія незаконному розповсюдженню вогнепальної зброї та локалізація місць накопичення небезпечних предметів.

Так, 13 березня 2019 року оперативно-розшуковими підрозділами Донецько-Луганського регіонального управління Держприкордонслужби України разом з ГВ СБУ в м. Краматорськ та Дружківським відділом Нацполіції України, що спільно діють у складі Об’єднаних сил, в рамках кримінального провадження за ст. 263 ККУ «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами», в помешканні жителя н.п. Дружківка Донецької області було проведено обшук.

В результаті проведених заходів міжвідомчою групою виявлено 2 пістолети, 2 гранати та близько 200 грамів марихуани. 50-річного громадянина України затримано.

Наразі правоохоронці вивчають походження зброї та можливу причетність затриманого до іншої протиправної діяльності.

Вилучені предмети направлені для проведення експертного дослідження.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню