Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Для отримання консультації звертайтесь на email: dovira@dpsu.gov.ua
(ВІДЕО) В Західному регіональному управлінні для прикордонників виступали зірки української естради
03/08/20 - 12:50

Зірки української естради за три дні встигли об’їхати чималу ділянку західного кордону та організувати п’ять концертів.

У рамках всеукраїнського туру #6992кмДержавногоКордону, до прикордонників Львівського, Чопського та Чернівецького загонів завітали відомі українські артисти – співаки Злата Огнєвіч, Олександр Лозовський, лідер гурту «Скай» Олег Собчук, чоловічий квартет «LeonVoci», команда «Кременчук» з «Ліги сміху», а також мандрівник і волонтер Юрій Тира та звукорежисер, музикант і фотограф Антон Тіліс.

Зірки української естради за три дні встигли об’їхати чималу ділянку західного кордону, організувати п’ять концертів, створюючи чудовий настрій та даруючи незабутні емоції прикордонникам та їхнім сім’ям.

Ідейний надихач туру Юрій Тира зазначив: «Я об’їздив 99 країн світу. Щоразу, коли виїжджав або в’їжджав, бачив першими вас – прикордонників. Ви – наше обличчя, наша гордість! Ми щиро вдячні вам за службу. Сьогодні ми приїхали до вас, аби додати трохи радості та веселощів у ваші нелегкі будні».

Для виконавців організували зустрічі та екскурсії цікавими місцями і, на згадку, подарували невеличкі прикордонні сувеніри.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню