Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
(ВІДЕО) У річці Кальміус прикордонники зі складу Об'єднаних сил знайшли арсенал боєприпасів
04/09/19 - 10:49

Огляд дна річки, в якій купаються і рибалять мешканці населеного пункту Павлополя не зважаючи на попереджувальні знаки «Стоп міни», перевершив всі сподівання.

Співробітники Держприкордонслужби в районі Операції об’єднаних сил продовжують фіксувати фактичні дані про правопорушення, що потенційно загрозливі для безпеки цивільного населення Донбасу.

Інформацію, що в річці Кальміус можуть знаходитись вибухонебезпечні предмети, прикордонникам оперативних підрозділів надали місцеві жителі. Згодом водолазна група ДСНС підняла з річки один нерозірваний снаряд та 4 артилерійські снаряди з детонаторами, 917 набоїв калібру 5.45 мм, 517 набоїв калібру 7.62х54 мм та 27 набоїв калібру 7.62х39 мм.

На щастя, небезпечні знахідки нікому не завдали шкоди і постійна взаємодія військовослужбовців Донецького прикордонного загону з цивільним населенням дала позитивний результат – при виявленні одного зі снарядів, громадяни одразу сповістили військовослужбовців.

За два дні занурень силами ДСНС і оперативників Донецько-Луганського регіонального управління вибухонебезпечні предмети було вилучено.

Нагадуємо, що перебуваючи в районі проведення операції Об'єднаних сил будьте пильними та в разі виявлення подібних предметів – ні в якому разі не чіпайте їх руками та терміново повідомляйте про знахідку військовослужбовців, поліцію або працівників ДСНС.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню