(ВІДЕО) У Рахові відбувся суд над контрабандистом, який скоїв смертельний наїзд на прикордонника

НАЗАД
29 сiчня 2020 13:06

У Рахівському райсуді відбувся суд над контрабандистом, який 15 листопада 2018 скоїв смертельний наїзд на прикордонника.

Того трагічного вечора один із організаторів тютюнової контрабанди, намагаючись переконати прикордонників відпустити затриманого порушника кордону, який мав при собі велику суму коштів, отриманих за здійснення незаконної оборудки, сів за кермо автомобіля та здійснив наїзд на начальника відділу прикордонної служби «Ділове». Від отриманих травм прикордонник, який дав зрозуміти контрабандистам, що не буде терпіти їх господарювання на кордоні, невдовзі помер у лікарні.

Учора в суді було розглянуто аудіо та відеодокази, які чітко вказують на те, що прикордонника було вбито, саме за ті кошти, які мав при собі поплічник підсудного.

На слуханні, окрім колег прикордонника, була присутня й вдова Вадима. Після закінчення суду всі вони відвідали місце загибелі військовослужбовця, де військовий капелан загону, протоієрей Віктор Худяк відслужив заупокійну літію за невинно убієнним воїном Вадимом.

Уже у п'ятницю, 31 січня, відбудеться чергове засідання, де буде вперше заслухано свідків тих подій.

Відео телеканалу НТН.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси