телефон довiри - 0 800 218 808
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
(ВІДЕО) Службові собаки прикордонників наркотики та зброю не пропустять
14/03/19 - 08:21

Пріоритетним напрямком роботи як на кордоні, так і в КПВВ є безпекова складова, зокрема виявлення та недопущення переміщення зброї, боєприпасів, наркотичних та вибухових речовин, засобів терору.

Прикордонники Донецько-Луганського регіонального управління зі складу Об’єднаних сил спрямовують основні зусилля на якісну та всебічну перевірку осіб та транспортних засобів, які щоденно перетинають лінію розмежування в контрольних пунктах в’їзду-виїзду.

Для цього окрім оглядової роботи для перевірок постійно застосовуються службові собаки, які продовжують залишатися незмінними помічниками прикордонників. Це є запорукою успішного виконання завдань у контрольних пунктах в’їзду-виїзду та суттєвим елементом забезпечення безпеки під час контролю за перетином лінії розмежування в районі операції Об’єднаних сил.

З початку 2019 року прикордонники з допомогою службових собак в межах діючих дорожніх коридорів не допустили незаконне переміщення понад 7 кілограмів наркотиків та 400 грамів вибухівки у вигляді двох тротилових шашок. А протягом минулого року в КПВВ виявлено та вилучено більше 6 кілограмів наркотичних речовин, 13 одиниць зброї та понад 2 тисячі одиниць боєприпасів.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню