(ВІДЕО) Сергій Дейнеко оглянув позиції прикордонників на кордоні з росією та білоруссю

НАЗАД
20 серпня 2022 12:08

Голова Державної прикордонної служби України з робочою поїздкою перебував на Чернігівщині. Він ознайомився з укріпленням ділянок кордону з росією та білоруссю.

Сергій Дейнеко зазначив, що обстановка залишається напруженою, адже російська армія не припиняє обстрілювати територію області і під загрозою не лише українські захисники, а й мирне населення. В свою чергу прикордонники нарощують оборонні спроможності, аби не допустити прохід ворога у разі спроби повторного наступу. Укріплення відбувається і на кордоні з рф і на напрямку білорусі, яка підтримує дії ворога, і звідки в лютому також відбувалося вторгнення колон російської техніки. В той же час змін в діях агресора на даний час не відмічається.

«Підрозділи Державної прикордонної служби України чітко розуміють напрямки, де ворог може спробувати повторно вторгнутися в Україну, тому ці шляхи максимально облаштовуються інженерними загородженнями. Прикордонники укріпили та продовжують нарощувати систему оборони, будують позиції, місця для укриття та постійно відстежують ситуацію на підступах до українського кордону», - відмітив Голова ДПСУ.

Очільник відомства детально обговорив з керівниками на місцях та особовим складом питання підвищення оборонних можливостей, забезпечення підрозділів та необхідних потреб. 

Він додав, що хоч би як окупанти не намагалися зламати наш дух, ми повинні бути максимально готовими та зосередженими.

«Ворог випробовує нас, але вже відчув нашу стійкість. Дякую за службу, дякую за вашу мужність. Тут починається наша держава і ми маємо її захистити. Агресор підступний, тому ми повинні робити все, що наближає нас до перемоги», - наголосив Сергій Дейнеко спілкуючись з прикордонниками.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси

{page_script_full_path}