(ВІДЕО) Сергій Дейнеко: Прикордонники разом з МОЗ перевірятимуть температуру тіла пасажирів із Італії

НАЗАД
24 лютого 2020 17:30

Прикордонники разом з МОЗ готові контролювати пасажиро-транспортний потік з Італії. Про це на брифінгу у Кабінеті Міністрів України повідомив Голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко.

Власне перевірка температури тіла людей, які прямують із Італії у міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Тиса» розпочнеться зранку 25 лютого 2020 року.

«Через пункт пропуску «Тиса» виконуються нерегулярні рейси – це близько 500 мікроавтобусів на тиждень, які перетинають державний кордон України, прямуючи в Італію та в зворотному напрямку», – додав очільник ДПСУ.

На даний момент також 2-3 автобусні рейси виконуються через пункти пропуску «Шегині» та «Краківець» із ділянки українського кордону з Республікою Польщі. Там також буде проводитися температурна перевірка громадян.

Крім того, встановлене пряме авіаційне сполучення України з містами Італії виконується через Міжнародні аеропорти «Бориспіль» та «Київ». На даний час це близько 20 рейсів щоденно.

«Сьогодні з 20.00 години всі пасажири, які прилітають в Україну з Італії, будуть проходити обов’язкову температурну перевірку. З інших аеропортів жодні регулярні рейси до міст Італії не виконуються», – сказав Сергій Дейнеко.

Таким чином Держприкордонслужба спільно з МОЗ вживає максимуму можливих заходів для запобігання розповсюдженню Коронавірусу.

Для виконання контрольних функцій за словами Заступника Міністра охорони здоров'я України Віктора Ляшка прикордонники забезпечені респіраторами відповідного ступеня захисту.

Зауважимо, що додаткові контрольні процедури було запроваджено через наявність інформації щодо спалаху хвороби в Італії.

«Взаємодія Державної прикордонної служби з Міністерством охорони здоров’я України та Міністерством закордонних справ України узгоджена. Прикордонники цілком готові  до проведення всіх необхідних режимних заходів з метою унеможливлення потрапляння корона вірусу на територію України», – наголосив Сергій Дейнеко.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси