(ВІДЕО) Прикордонники затримали групу нелегальних мігрантів у Чорноморському порту

НАЗАД
26 листопада 2020 16:50

Днями оперативники Одеського загону викрили та затримали групу нелегальних мігрантів, які планували потрапити до однієї з країн ЄС.

Правоохоронці заздалегідь володіли оперативною інформацією про можливе переміщення групи осіб у вантажівці, що прямує поромним сполученням Карасу (Туреччина) – Чорноморськ.

Щойно транспортний засіб прибув для проходження заходів прикордонного контролю, з огляду на фактори ризику та наявні оперативні дані, прикордонники вивели вантажівку для проходження поглибленого огляду. В результаті перевірки серед вантажу правоохоронці виявили 13 нелегальних мігрантів. Іноземці не мали при собі жодних документів, які б підтверджували їхню особу. Зі слів затриманих, семеро з них виявилися громадянами Іраку, п’ятеро – громадянами Сирії та один громадянином Туреччини. Як було встановлено згодом, нелегальні мігранти намагались у такий спосіб потрапити на територію ЄС, а саме, до Німеччини. Під час бесіди з «безквитковими пасажирами», прикордонники з’ясували, що за таку екстремальну подорож чоловіки заплатили грошову винагороду.

Наразі водіям вантажівки, двом громадянам Туреччини, які переправляли 13 іноземців, оголошено про підозру у скоєнні  кримінального правопорушення за ст. 332 КК України, а самі мігранти понесуть відповідальність за ст. 204-1 КУпАП.

Подальші процесуальні дії проводить слідчий відділ Чорноморського ВП Овідіопольського ВП ГУНП в Одеській області під процесуальним керівництвом Іллічівської місцевої прокуратури Одеської області.

 

Коментар: майор Василь Матвієць  – начальник служби кінологічного забезпечення Одеського прикордонного загону.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси

{page_script_full_path}