(ВІДЕО) Прикордонники затримали чоловіка та жінку, які проходили службу в рядах незаконних збройних формувань

НАЗАД
22 квiтня 2021 09:50

В ході проведення перевірочних заходів стосовно громадян отримано підтверджуючі матеріали їх діяльності у незаконних збройних формуваннях

Протягом березня оперативні співробітники Харківського прикордонного загону отримали оперативну інформацію щодо можливого перетину кордону з Росії в Україну особами, які брали участь у діяльності незаконних збройних формувань на тимчасово окупованої території України.

Так, в ході реалізації оперативної інформації, спільно з СБУ охоронці кордону виявили в пункті пропуску "Гоптівка" громадянина України 1990-го та громадянку України 1976 року народження, які прямували з тимчасово окупованої території через РФ в Україну.

В ході проведення перевірочних заходів стосовно громадян отримано підтверджуючі матеріали щодо їхньої діяльності у незаконних збройних формуваннях.

За даним фактом направлено повідомлення до СБУ про протиправне діяння, що містить ознаки кримінального правопорушення відповідальність за яке передбачена ст. 258-3 ККУ «Створення терористичної групи чи терористичної організації». Триває досудове розслідування.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси