(ВІДЕО) Прикордонники продовжили заборону в’їзду в Україну на 10 років громадянці РФ, яка намагалася скористатись новим паспортом

НАЗАД
26 листопада 2021 14:56

У пункті пропуску «Бориспіль» прикордонники виявили росіянку, яка влітку 2018-го порушила Порядок в’їзду-виїзду на ТОТ України, незаконно відвідавши тимчасово окуповану територію АР Крим.

Іноземка прилетіла в Україну рейсом з Познані. Під час проведення додаткових контрольних заходів, які застосовуються до громадян країн міграційного ризику, в тому числі РФ, з’ясувалося, що мандрівниця є порушницею українського законодавства.

Попередньо, за порушення українського законодавства прикордонники заборонили їй в’їзд в Україну на 3 роки та попередили, що якщо протягом цього часу намагатиметься потрапити на територію нашої країни, термін заборони буде збільшено до 10 років.

Однак громадянка РФ не дослухалася до попереджень, змінила паспортний документ, у якому вже не було відмітки українських прикордонників про заборону в’їзду та спробувала в’їхати в Україну знову.

Рішення охоронців кордону було однозначним – громадянка РФ «прикрасила» новий паспортний документ новим штампом заборони в’їзду в Україну терміном на 10 років.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси