(ВІДЕО) Прикордонники не допустили переміщення партії сигарет та застосували зброю, аби дати відсіч контрабандистам

НАЗАД
21 лютого 2019 08:43

Як уже повідомлялося, учора на Буковині прикордонники Чернівецького загону виявили караван контрабандистів, які намагались переправити до Румунії баули з тютюновими виробами.

Прикордонний наряд від відділу «Красноїльськ» Чернівецького загону, який патрулював ділянку українсько-румунського кордону, виявив невідомих, що стрімко прямували у бік кордону з ношами на плечах та почав наздоганяти їх для затримання. Контрабандисти, помітивши військовослужбовців, покинули близько 20 ящиків сигарет та почали втікати.  Але вже за кілька хвилин, зрозумівши, що кількісно їх набагато більше, ніж прикордонників, повернулися аби застосувати силу проти наряду та відбити покинутий крам.

Оскільки прикордонники виконували обов`язки щодо охорони кордону, з метою припинення незаконних дій порушників та недопущення передумов до заволодіння зброєю, прикордонники в межах, визначених законодавством та наданих повноважень змушені були застосувати зброю. В результаті двоє осіб отримали кульові поранення нижніх кінцівок. Дані громадяни були доставлені до міської лікарні.

Прикордонники проінформували про інцидент поліцію та інші правоохоронні органи. Зараз проводиться розслідування та встановлення всіх причетних до даного правопорушення осіб.

Ще раз наголошуємо, що спротив законним діям прикордонників під час виконання останніми обов`язків із охорони кордону є неприпустимим. Прикордонники і надалі робитимуть усе можливе, аби припиняти спроби незаконної діяльності на кордоні.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси