Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
(ВІДЕО) Прикордонники ефективно протидіють незаконному вилову риби
21/05/20 - 08:55

Днями в акваторії Азовського моря прикордонники Бердянського загону та представники Приазовського національного природного парку виявили заборонені знаряддя лову у яких знаходилися водні живі біоресурси.

Під час патрулювання на прикордонному катері UMS-600 в районі населеного пункту Приморськ правоохоронці виявили 4 сітки та 9 ятерів у яких знаходилась риба. У браконьєрські тенета потрапила камбала-глоса, чорноморський калкан, піленгас, осетер та майже 20 кг креветок. На жаль власників улову на місці не виявлено.

Заборонені знаряддя лову вилучено представником Приазовського національного парку, а риба та креветки випущені у природне середовище. Загальна сума попередженого збитку державі становить понад 81 тис. грн.

Також під час патрулювання в районі с. Набережне Приморського району прикордонники затримали двох браконьєрів. Громадяни України за допомогою заборонених знарядь лову виловили 1000 бичків, 47 рибин атерини та майже 1100 креветок. До місця події прибули співробітники Нацполіції та представники національного парку. Обох чоловіків правоохоронці притягнули до адміністративної відповідальності за ст. 91 КУпАП «Порушення правил охорони та використання територій та об’єктів природно-заповідного фонду». Заборонені знаряддя лову та риба були вилучені представниками  національного парку.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню