(ВІДЕО) Пес-передовик за кілька хвилин знайшов понад 0,5 кг речовини (найімовірніше метадону) у подвійному дні сумки та 2 пакетика амфетаміну

НАЗАД
17 жовтня 2020 10:52

Дурман намагалися перевезти через пункт пропуску «Гоптівка», що на Харківщині.

Сумку з подвійним дном виявили прикордонники, спільно зі співробітниками митниці та СБУ в Харківській області. Її везли автомобілем «Renault», під час оформлення якого водій та пасажири переконували, що не мають нічого забороненого. Але натренований на пошук наркотиків прикордонний пес довів протилежне. З допомогою службового собаки в одній із сумок в багажі знайшли подвійне дно, де була захована картонна коробка, а в ній – розфасована у маленькі кольорові пакети кристалічна речовина – найімовірніше метадон. Загальна вага виявленої речовини – більш як 520 грамів. 
Після такого викриття водій почав запевняти, що сумка не його, що це лише передача з Києва, яку він везе в Росію на прохання третьої особи. Наразі тривають відповідні експертизи та заходи зі встановлення кола осіб, які причетні до протиправної діяльності.
За кілька хвилин до виявлення сумки з подвійним дном той самий прикордонний пес допоміг знайти у пункті пропуску пакунок з амфетаміном. Що це саме амфетамін зізнався громадянин України, який повертався з Росії.  У його сумці виявили два пакетики з наркотиком, загальною вагою більше одного грама.  Порушника та амфетамін передали співробітникам СБУ.

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси