(ВІДЕО) На Луганщині затримали причетного до НЗФ жителя Маріуполя

НАЗАД
25 жовтня 2019 12:32

Члена незаконних збройних формувань затримали в пункті пропуску «Мілове», що на кордоні з Росією, військовослужбовці Луганського прикордонного загону.

Викрити колаборанта вдалося військовослужбовцям загону та оперативних підрозділів Східного регіонального управління Держприкордонслужби України в тісній співпраці зі співробітниками ГУ СБ України в Донецькій та Луганській областях.

49-річний уродженець м. Маріуполь розповів, що свого часу закінчив вище артилерійське училище в м. Коломенськ. Маючи фахову освіту, влітку 2014 року брав участь у бойових діях проти Збройних Сил України на стороні так званого «ополчення» у м. Слов’янськ, а саме - здійснював технічне обслуговування артилерійського озброєння. Згодом у складі т.з. «1-ї Слов’янської механізованої бригади ДНР» брав участь на посаді «старшого офіцера батареї» у т.з. «обороні Сніжного» проти ЗС України, здійснював організацію системи вогню НЗФ, в т.ч. у боях в районі Саур-Могили. У період з весни 2015 р. до середини серпня 2017р. «проходив службу» на посаді заступника начальника відділення артилерії «5-ї механізованої бригади ДНР» у м. Макіївка та м. Докучаєвськ Донецької області.

Після проведення всіх процесуальних дій чоловіка передано представникам СБУ для прийняття подальшого правового рішення.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси