(ВІДЕО) На Київщині прикордонники виявили контрафактні підакцизні товари на 2,8 млн гривень

НАЗАД
20 листопада 2023 14:58

За результатами обшуків виявили та вилучили 84 ящика цигарок, 350 літрів лікеро-горілчаної продукції, розфасованої у різні ємності.

Державна прикордонна служба України постійно впроваджує інноваційні підходи у протидії протиправній діяльності та зовнішній агресії.

Так, днями співробітники оперативно-розшукового відділу ОКПП «Київ» спільно з детективами БЕБ України та за силової підтримки спецпідрозділу ДОЗОР в рамках кримінального провадження за ч.2 ст.28 ККУ «Вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією», ч.1 ст.204 ККУ «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів», ч.3 ст.229 ККУ «Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару» провели обшуки за адресою проживання та складському приміщенні фігуранта кримінального провадження у містах Біла Церква та Фастів.

За результатами обшуків виявили та вилучили 84 ящика цигарок, 350 літрів лікеро-горілчаної продукції, розфасованої у різні ємності.

Правоохоронці встановили, що товар був призначений для подальшої реалізації на території України.

Наразі встановлюється повне коло осіб, причетних до цієї схеми. Загальна сума вилученого склала понад 2,8 млн грн.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси