Телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
(ВІДЕО) Майже тонну ікри виявили на кордоні з Росією
23/12/19 - 10:54

Як вже повідомлялося, у минулі вихідні прикордонники Харківського загону виявили 660 кілограмів ікри, яку незаконно перемістили із Росії в Україну.

Спочатку прикордонний наряд виявив біля населеного пункту Борисівка трьох чоловіків без документів. Неподалік від місця затримання охоронці рубежу знайшли місток з дерев’яних піддонів, а згодом і 30 пластикових контейнерів з ікрою вагою 660 кілограмів. 

На цьому пошукові заходи не закінчилися. І, перевіривши цей напрямок, прикордонники виявили 220 кілограмів ікри у 10 таких самих пластикових контейнерах. Таким чином загальна вага затриманої партії ікри склала майже 900 кілограмів.  

Ще двом спробам незаконного ввезення в Україну червоної ікри прикордонники разом зі співробітниками митниці запобігли на Сумщині. Дві партії червоної ікри вагою по 10 кг кожна правоохоронці виявили в пунктах контролю «Хутір Михайлівський» та «Конотоп». Її намагалися незаконно перемістити через кордон провідник та пасажир поїздів «Москва - Одеса» та «Москва - Кишинів».

Наразі товар вилучено та передано до ДФС.  

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню