телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
(ВІДЕО) KBP Runway Run. Прикордонники ОКПП Київ здобули високий результат у легкоатлетичному забігу
25/03/19 - 09:13

На базі міжнародного аеропорту «Бориспіль» відбувся перший легкоатлетичний забіг KBP Runway Run.

Захід створений спеціально, щоб в оригінальний спосіб презентувати Термінал F та відкрити літню авіаційну навігацію. Для бігунів KBP Runway Run було облаштовано траси протяжністю 3,5 і 10 кілометрів та 5 – для скандинавської ходьби. 2,7 тисячі легкоатлетів будь-якого рівня підготовки мали унікальну можливість випробувати свої сили. У складі корпоративних команд взяли участь понад 60 збірних, серед яких команда Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ».

13 військовослужбовців, двоє з яких жінки, показали високі результати. На дистанції 3 тисячі метрів наші прикордонники прийшли почергово. Зокрема Сергій Ютовець, Михайло Гордійчук, Богдан Бондаренко та Олексій Пилипенко посіли 3, 4, 5, 6 місця. Тетяна Трачук фінішувала у першій десятці легкоатлетів, а Анастасія Дика – у другому десятку. Варто зазначити, що загальна кількість учасників на забіг протяжністю у 3 тисячі метрів склала понад 390 чоловік.

На дистанції 5 тисяч метрів наші прикордонники посіли 2 місце. Першим фінішував Денис Ротар, за ним Сергій Степаненко та Костянтин Авраменко. На дистанції 10 тисяч метрів – прикордонники у другому десятку. Першим до фінішу прибув Олександр Марчук. За ним Костянтин Денека, Сергій Зюман та Теймур Мусаєв.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню