(ВІДЕО) Громадянин Молдови намагався у багажнику провезти через кордон свого співвітчизника

НАЗАД
02 вересня 2018 11:28

Учора в пункті пропуску «Бачівськ» прикордонники Сумського загону запобігли незаконному перетинанню державного кордону України громадянином Молдови.

Оглядаючи автомобіль марки «Volvo» російської реєстрації, на якому в’їжджав в Україну із Росії громадянин Молдови, прикордонний наряд в багажному відділенні транспортного засобу виявив пасажира-нелегала – громадянина Молдови. Він знаходився між заднім сидінням і пральною машинкою та був прикритий особистими речами.

Під час подальшої перевірки та встановлення деталей правопорушення охоронці кордону з’ясували, що чоловік напередодні вже намагався перетнути російсько-український кордон в цьому ж пункті пропуску. Однак прикордонники його не пропустили та повернули до Росії, так як йому було заборонено в’їзд в Україну терміном на 3 роки.  

Наразі за умисне невиконання рішення про заборону в’їзду в Україну та за спробу незаконного перетинання державного кордону України стосовно 33-річного іноземця складені адміністративні матеріали за ст. ст. 203-1, 204-1 КУпАП, а також стосовно нього буде прийняте рішення про відмову в перетинанні кордону та про продовження терміну заборони в’їзду в Україну терміном на 10 років.

Що стосується 35-річного водія, то в його діях містяться ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) КК України. Його прикордонники передали співробітникам Національної поліції для проведення визначених законодавством перевірочних заходів.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси