(ВІДЕО) Двоє прикордонників зі стрільбою затримали шістьох пачкарів, які несли сигарети в Румунію

НАЗАД
09 червня 2021 12:59

У Чернівецькій області прикордонники припинили чергову спробу незаконного переміщення в Румунію тютюнових виробів.

Наряд відділення «Біла Криниця» відділу «Порубне» виявив неподалік від держрубежу групу осіб. Порушники за допомогою наплічників принесли на спинах чималі пакунки та планували перекинути їх через загороджувальний паркан. На вимогу прикордонників зупинитися - пачкарі намагалися втекти. Наздогнали та затримали порушників лише після попереджувальних пострілів.

Затримані шестеро молодиків виявилися жителями прикордоння, віком від 16 до 26 років. Як з’ясувалося, вони принесли 28 ящиків сигарет, три з яких прикордонники знайшли під час переслідування контрабандистів. Пачкарі зізналися, що їх найняли перенести товар через кордон. За це пообіцяли кожному заплатити по 50 євро.

Наразі затриманих порушників доставили до прикордонного підрозділу для оформлення документів адміністративного провадження за спробу незаконного перетинання кордону та злісну непокору прикордонникам.

Двох прикордонників, які затримали порушників, начальник Чернівецького прикордонного загону нагородив нагрудними знаками «За сумлінну службу».

Коментар: Начальник прес-служби Чернівецького прикордонного загону Сергій Бровко.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси