Мер – за мир

НАЗАД
19 сiчня 2015 16:31

Містечко Угнів, що на Львщині, – чи не найменше місто нашої держави: у ньому проживає усього близько тисячі мешканців. Однак тут є повноцінна міськрада та обраний громадою мер. Мешканці Угнова з 2006 року довіряють керувати містом Михайлу Осміловському, який із серпня минулого року боронить країну в зоні АТО.

Містечко Угнів, що на Львщині, – чи не найменше місто нашої держави: у ньому проживає усього близько тисячі мешканців. Однак тут є повноцінна міськрада та обраний громадою мер. Мешканці Угнова з 2006 року довіряють керувати містом Михайлу Осміловському, який із серпня минулого року боронить країну в зоні АТО.

 

Коли на Донбасі запалала війна, 44­річний мер не став ховатися за посадою, а як справжній патріот України вирішив, що його місце у першому ешелоні оборони. Тому влітку минулого  року особисто прийшов у військкомат і написав заяву.

Своїм рішенням їхати у зону бойових дій Михайло поділився з сім’єю. Зрозуміла мера й родина 88-річний батько-ветеран благословив сина на священну справу.

Незабаром мер Угнова отримав направлення до лав Державної прикордонної служби, а прибувши у підрозділ на місце дислокації, став звичайним водієм. Це рішення не було спонтанним: Михайло Іванович – справжній професіонал водійської справи, адже у нього «відкриті» чотири категорії, а до обрання мером він був приватним підприємцем і займався міжнародними транспортними перевезеннями. До того ж, ліцей міста виділив для Осміловського автомобіль. А військова служба для нього – не в дивину: свого часу два роки прослужив на космодромі «Байконур», де займався охороною та забезпеченням польотів космічних апаратів.

 

Незважаючи на велику відстань до рідного дому, мер у курсі всіх справ і проблем регіону.

Нічого дивного у цьому немає, оскільки за Михайлом Івановичем збері­гається робоче місце. Меру постійно телефонують земляки, цікавляться здоров’ям і службою, пропонують допомогу.

На запитання щодо майбутньої ротації боєць реагує спокійно: скільки необхідно країні, стільки буду на передовій. Навіть короткочасну відпустку додому Михайло Іванович не планує використовувати, воліючи залишатися серед побратимів. До речі, їх у мера нині чимало: за скромними підрахунками не менше півтори сотні. Крім того, поруч служить і земляк, до речі, гарний снайпер. Угнівчани постійно підтримують один одного, адже вчилися в одній школі.

Сьогодні мер з товаришами забезпечує правопорядок на двох блокпостах. Спектр завдань досить великий. Це і огляд автотранспорту, і робота з місцевим населенням, й допомога людям. Були й відрядження у Бердянськ і Маріуполь. Але головне, вважає мер Угнова, це налагодження тісних зв’язків з місцевими громадами та жителями Сходу. На думку Осміловського немає принципових розбіжностей між життям і моральними цінностями людей, які проживають у різних регіонах нашої держави. Мріє, що одне з містечок Сходу у недалекому майбутньому стане побратимом Угнова.

За своє політичне майбутнє Михайло Осміловський спокійний. Якщо до проведення місцевих виборів він не встигне повернутися додому і оберуть когось іншого, він трагедії з цього не робитиме. У регіоні дуже багато роботи, тож хороші менеджери завжди потрібні.

Популярні розділи та сервіси

{page_script_full_path}