Курсанти Національної академії Держприкордонслужби склали Військову присягу на вірність українському народу

НАЗАД
05 вересня 2015 11:13

У Національній академії Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького відбулася знаменна подія – курсанти набору 2015 року склали Військову присягу на вірність українському народу.

У Національній академії Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького відбулася знаменна подія – курсанти набору 2015 року склали Військову присягу на вірність українському народу.

Заступник Голови Держприкордонслужби України генерал-лейтенант Олег Бляшенко привітав першокурсників із святом та побажав від щирого серця всім присутнім добра, здоров’я, щастя, благополуччя та подальших успіхів у почесній справі – захисту Вітчизни.

«Вступаючи до лав Державної прикордонної служби України, нове поповнення бере на себе відповідальність  бути гідним слави своїх дідів і батьків, яким випала сувора доля – захищати кордони Батьківщини, вистояти у битвах з жорстоким ворогом, дати можливість своїм дітям й онукам жити, творити і будувати сьогодні міцну Українську державу» — зазначив генерал-лейтенант Олег Бляшенко.

Національна академія Державної прикордонної служби України є єдиним в Україні вищим навчальним закладом з підготовки офіцерів-прикордонників. Не дивлячись на невеликий в історичному вимірі термін існування, академією підготовлено та направлено в органи охорони державного кордону більше 10 тисяч висококваліфікованих офіцерів-прикордонників. 

Лише у цьому році до академії вступило 282 курсанти, 95 слухачів та 138 студентів. Серед них 187 військовослужбовців, які вже встигли зі зброєю в руках пройти горнило війни, проявити мужність і героїзм, вірність Військовій присязі та відданість незалежній Україні. Тому у новому навчальному році підготовка офіцерських кадрів здійснюватиметься по-іншому, з урахуванням досвіду проведення АТО на сході країни, набутого офіцерами-викладачами академії, слухачами та курсантами різних курсів.

Популярні розділи та сервіси

{page_script_full_path}