Каплицю Святого Георгія-Переможця увінчав освячений хрест

НАЗАД
18 травня 2015 14:47

Каплицю Святого Георгія-Переможця, що будується на території Окремої комендатури охорони і забезпечення, увінчав освячений хрест.

Каплицю Святого Георгія-Переможця, що будується на території Окремої комендатури охорони і забезпечення, увінчав освячений хрест. Зведення храму відбувається за ініціативи керівництва Держприкордонслужби та духовенства Української православної церкви Київського патріархату. Церемонію освячення хреста провів автор проекту отець Віталій Матіящук. У заході взяли участь Голова Державної прикордонної служби України генерал-лейтенант Віктор Назаренко, його перший заступник генерал-майор Василь Серватюк, керівники департаментів та управлінь Адміністрації Держприкордонслужби, а також військовослужбовці Окремої комендатури. Загалом, будівництво каплиці буде завершене до Дня прикордонника.

Отець Віталій Матіящук наголосив, що кожен військовий, який іде на бойове завдання, має потребу у молитві, тому церква докладатиме всіх зусиль для будівництва цієї каплички, адже це є воля Божа.

Майбутній храм буде відкритий цілодобово, аби кожен боєць міг зайти, побути на самоті з Богом та відчути його силу. Кожної неділі, а також у свята, Отець Віталій або його помічник будуть вести там богослужіння. Коли хлопці їхатимуть на завдання, неважливо – вдень чи вночі, вони прибуватимуть, щоб разом звершити молитву. 

Популярні розділи та сервіси

{page_script_full_path}