Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Слідами «тарантула»
Любителі американських кримінальних блокбастерів, мабуть, звертали увагу на те, як хвацько агенти спецслужб за допомогою власних методик поступово звужують коло підозрюваних, затягуючи віртуальний зашморг на шиї терориста чи серійного вбивці. Проходить небагато часу – і от уже сміливі оперативники ефектно кладуть «поганого хлопця» носом в асфальт. Утім, у реальному житті для того, аби «вирахувати» зловмисника, часто потрібен не один день копіткої роботи. І виконують її фахівці, яких називають кримінальними аналітиками. Саме вони працюють з величезним масивом інформації і наполегливо, крок за кроком, торують шлях, який, зрештою, приводить до лігва кримінального «тарантула». При цьому відстежуються всі можливі зв’язки підозрюваних та використовуються десятки баз даних – від соцстраху й телефонних мереж до водійських прав і банківських рахунків.
04/11/16 - 14:54
«Ми маємо унікальний досвід і героїчні приклади спільного виконання бойових завдань»
«Ми маємо унікальний досвід і героїчні прикладиспільного виконання бойових завдань» Серед наочних досягнень постмайданної України, безумовно, називаються й зміни в армії, яка стала по-справжньому незамінним інструментом відстоювання інтересів держави. Про ці успіхи не тільки з гордістю говорять політики, їх на ділі підтримує український народ, із ними змушені рахуватися вороги. Сьогодні своїм баченням сучасності та майбутнього оборони країни з нашими читачами ділиться начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко.
28/10/16 - 09:26
Філіп Карбер: «У разі застосування необхідної кількості людей та техніки ви можете перемогти. Однак це буде важка перемога»
​У сучасному світі жодна держава не обходиться без аналітичної оцінки провідних фахівців у сфері оборони та національної безпеки. Одним із міжнародно визнаних експертів цієї галузі є президент Фонду Потомак (США) доктор Філіп Карбер. Свого часу він підготував дослідження та рекомендації щодо стратегії оборони для Держдепу США, консультував уряди країн-членів НАТО та керівництво Північноатлантичного альянсу, а нині активно вивчає російську агресію проти України. Його оцінкою процесів, що нині відбуваються на північно-східному кордоні нашої держави, у анексованому Криму та зоні бойових дій на Донбасі, ми поцікавилися у визнаного метра безпекової геополітики.
18/10/16 - 10:12
«Після російської агресії проти України ми значно посилили рівень співпраці»
Саміт НАТО, який відбувся влітку цього року у Польщі, дав новий поштовх відносинам України і Організації Північноатлантичного договору. У Варшаві Україна була єдиною державою-партнером Альянсу, з якою проводилася окрема зустріч за участю очільників країн НАТО. Ряд важливих рішень, прийнятих у Варшаві, стосувалися і самої організації. Зокрема, вони торкалися укріплення східного флангу Альянсу, посилення співпраці країн НАТО у кіберпросторі і сфері протиракетної оборони та активізації відносин з ЄС. Чи готова НАТО в умовах радикальної зміни безпекового середовища ефективно протидіяти сучасним викликам і загрозам, а також про результати, які Україні приніс Варшавський Саміт ми говорили з головою Представництва НАТО в Україні Александером Вінніковим.
18/10/16 - 10:04
«Свого батька я по-справжньому зрозумів, коли сам скуштував командирського хліба»
У славетному літописі охоронців західних рубежів багато пам’ятних імен військових, котрі відданістю службі назавжди вкарбували у ньому свої імена. Серед них і прізвище генералів Гребенніків: батька і сина. Герой Радянського Союзу, гвардії генерал-лейтенант Гребеннік Кузьма Євдокимович був начальником військ Червонопрапорного Західного прикордонного округу, а сину, також фронтовику, генерал-майору Гребенніку Володимиру Кузьмичу свого часу довелося очолювати штаб цього ж округу, що пізніше стане першоджерелом новоутвореного прикордонного відомства незалежної України. 21 серпня цього року на 91 році життя перестало битися серце генерал-майора у відставці Гребенніка Володимира Кузьмича. Замість традиційного некролога редакція газети вирішила надрукувати останнє інтерв’ю з генералом, що найбільш зримо освітлює його Особистість.
06/09/16 - 11:45
+ Розгорнути меню