Телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
Ми маємо військовий компонент
– Петре Олександровичу, насамперед хотілося б дізнатися про біометричний контроль на кордоні і перші результати його запровадження. – Система біометричного контролю успішно працює в усіх авіаційних та між- народних пунктах пропуску на кордоні з ЄС. Обов’язкову фіксацію біометрични
13/04/18 - 13:34
Спецслужби РФ дискредитують прикордонне відомство України
Нині контрольована українською владою ділянка кордону з Російською Федерацією хоча і є значно спокійнішою, ніж лінія зіткнення у зоні АТО, проте, тут усі усвідомлюють, що несуть службу на межі з країною-агресором. Про провокації російських «колег», інженерно-технічне облаштування державн
16/03/18 - 11:02
«Служба активно нарощуватиме потенціал»
Днями у прямому ефірі «5 каналу» відбулася розмова з Головою Державної прикордонної служби України Петром Цигикалом. «Прикордонник України» знайомить своїх читачів з найбільш актуальними питаннями, на які дав відповідь очільник прикордонного відомства.
19/02/18 - 15:08
Пережити можна все, окрім втрати побратимів…
Ми познайомилися з Дмитром у розташуванні мобільної застави Краматорського прикордонного загону восени 2017 року. Для нього йшов 32-й місяць виконання завдань у зоні бойових дій.
12/02/18 - 14:43
«Достойні люди у нас є, і я переконаний – за ними майбутнє!»
Український кордон – це майже сім тисяч кілометрів: суходолом, морем та річками. І різниться він не лише географічно. Нелегальні мігранти, наркотики, зброя та контрабандні товари, а віднедавна – і озброєні терористи. Кожен сегмент – це своєрідний набір викликів для прикордонного відомства. Чернівецький прикордонний загін охороняє понад 400 кілометрів державного рубежу з Румунією та Молдовою. Головна загроза на цій ділянці – контрабанда, насамперед цигаркова. Про те, чому багато жителів буковинського прикордоння надають перевагу незаконному бізнесу, наскільки ефективно вдається «зеленим кашкетам» протидіяти контрабандній мафії та з якими показниками вони завершили минулий рік розповідає начальник Чернівецького прикордонного загону полковник Олег Вовк.
22/01/18 - 11:22
+ Розгорнути меню