Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Протистояння: Донеччина
Напруга у східних регіонах країни, на жаль, не падає. Щодня із охопленого державовбивчим протистоянням Донбасу доносяться сумні звістки про бойові зіткнення та непоправні людські втрати. Та ще й на тлі тривожної інформації продовжують лунати аж ніяк не коректні оцінки діяльності прикордонників. Мовляв, ситуація на межі України з Росією вийшла із–під контролю вітчизняної Прикордонної служби. І там начебто уже повною мірою господарюють терористи–бойовики, яким ніхто й ніщо не заважає отримувати російські підкріплення. Про те, як же бачиться обстановка на підконтрольній ділянці безпосередньо з місця подій сьогодні розповідає начальник Донецького прикордонного загону полковник Юрій Лисюк.
17/06/14 - 15:06
В облозі: Луганщина
Останнім часом події на східному кордоні України привертають до себе неабияку увагу суспільства. Від різних вітчизняних політиків лунають прямі звинувачення прикордонників у бездіяльності, через яку крізь українсько–російський державний кордон на територію країни масово потрапляють зброя та бойовики. Про те, наскільки це відповідає дійсності й яка насправді складається обстановка, розповідає начальник Луганського прикордонного загону полковник Сергій Дейнеко.​
30/05/14 - 15:04
Дзеркало стосунків
Протягом останніх місяців кордони України стали однією з головних новин не лише українського інформаційного простору, а й світового. Якщо раніше майже 7000 км української межі ми прагнули називати «кордонами дружби», то сьогодні ситуація кардинально змінилася. І винні в цьому не українці. Наші кордони стали своєрідним лакмусовим папірцем ставлення до нас, нашої країни та нашого вибору. Про те, як змінилася ситуація на ще недавно дружній лінії дотику країн розповідає наш гість – заступник начальника управління прикордонного контролю та реєстрації Адміністрації Держприкордонслужби України полковник Олександр Жданенко.
12/05/14 - 15:01
Точка опори: Кримські прикордонники знаходять підтримку та допомогу
На адресу деяких керівників досі лунає критика щодо пасивності дій стосовно військових, які залишилися вірними українській присязі. Мовляв, і техніку вимушено залишили, і цінності присвоїв окупант. Прикордонникам вдалось уникнути багатьох цих проблем і оперативно розпочати діяльність на новостворених напрямах з мінімальними втратами. Проте основна цінність – це люди, які залишилися вірними народові та не зрадили Україні. Держава не залишилась осторонь, не кинула напризволяще своїх захисників. Комплексом організаційних і практичних заходів у цій площині займається група на чолі з заступником директора Департаменту персоналу Адміністрації Держприкордонслужби генерал-майором Юрієм Облауховим, який погодився відповісти на питання газети та роз’яснити кроки прикордонного відомства та дії держави у цій сфері.
25/04/14 - 14:56
Прикордонний бюджет передбачає підвищення виплат та соціальну захищеність
За результатами роботи служби «Довіри» минулого року найбільша кількість питань, яка надходила від персоналу прикордонного відомства, стосувалася фінансових питань. Це й не дивно: людина військова має сподіватися на стабільність і соціальний захист, оскільки лише держава забезпечує ці гарантії. Що чекати від прикордонного бюджету 2014 року нам погодився роз’яснити директор Фінансово-економічного департаменту генерал-лейтенант Ярослав Рудик.
24/02/14 - 11:52
+ Розгорнути меню