телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
Точка опори: Кримські прикордонники знаходять підтримку та допомогу
На адресу деяких керівників досі лунає критика щодо пасивності дій стосовно військових, які залишилися вірними українській присязі. Мовляв, і техніку вимушено залишили, і цінності присвоїв окупант. Прикордонникам вдалось уникнути багатьох цих проблем і оперативно розпочати діяльність на новостворених напрямах з мінімальними втратами. Проте основна цінність – це люди, які залишилися вірними народові та не зрадили Україні. Держава не залишилась осторонь, не кинула напризволяще своїх захисників. Комплексом організаційних і практичних заходів у цій площині займається група на чолі з заступником директора Департаменту персоналу Адміністрації Держприкордонслужби генерал-майором Юрієм Облауховим, який погодився відповісти на питання газети та роз’яснити кроки прикордонного відомства та дії держави у цій сфері.
25/04/14 - 14:56
Прикордонний бюджет передбачає підвищення виплат та соціальну захищеність
За результатами роботи служби «Довіри» минулого року найбільша кількість питань, яка надходила від персоналу прикордонного відомства, стосувалася фінансових питань. Це й не дивно: людина військова має сподіватися на стабільність і соціальний захист, оскільки лише держава забезпечує ці гарантії. Що чекати від прикордонного бюджету 2014 року нам погодився роз’яснити директор Фінансово-економічного департаменту генерал-лейтенант Ярослав Рудик.
24/02/14 - 11:52
У фарватері правопорядку
Майже кожен п’ятий метр вітчизняного державного рубежу проходить морською чи річковою ділянкою і майже шосту частину акваторії Чорного моря відведено на користь України. Тож питання захисту своїх кордонів і економічних інтересів у морі нашій державі ні в якому разі не обійти. Про те, наскільки вдається вирішувати такі важливі державні завдання нашим читачам пояснює заступник директора департаменту охорони державного кордону Адміністрації Держприкордонслужби – начальник управління Морської охорони контр–адмірал Микола Жибарєв.
10/02/14 - 11:39
Адекватно реагувати на загрози
У прикордонників охорона так званої «зеленки» є чи не найважливішим сегментом у системі забезпечення правопорядку на державному рубежі. Враховуючи кілометраж кордону – майже 7 тисяч кілометрів – масштабність цієї справи може уявити навіть необізнана з прикордонною специфікою людина. Детальніше про цей напрямок оперативно–службової діяльності Держприкордонслужби в інтерв’ю «ПУ» розповів начальник управління прикордонної служби АДПСУ генерал–майор Валерій Суботін.
28/01/14 - 11:31
Проблеми кримінального характеру й досі актуальні
Минулий рік став для українських кордонів рекордним, адже вперше за всю історію в установленому порядку пропущено понад 99,3 млн. осіб. Не став виключенням і рік, що настав. Наприклад, на західному кордоні у новорічні та різдвяні свята кількість бажаючих мандрувати збільшилася на 15%. Водночас питання безпеки та відповідальності ніхто не знімає. Адже світові тенденції щодо боротьби з контрабандою зброї, наркотиків, торгівлею «живим товаром» залишаються вельми актуальними. З цього ми й почали розмову із заступником начальника Західного регіонального управління державної прикордонної служби України генерал-майором Геннадієм Шарком.
20/01/14 - 11:26
+ Розгорнути меню