Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Між двох зол: з одного боку – недруг, з іншого – не брат
Постійні обстріли, диверсії, життя у бліндажах, наметах, служба на блокпостах, в окопах… Такі нині будні Луганського прикордонного загону. Сусідство змушує бути пильним і будь–якої миті чекати агресії, адже підрозділи загону несуть службу на ділянці рубежу з Росією, а також по лінії розмежування.
08/12/14 - 15:34
Довіру в магазині не купиш
Сьогодні, коли українська армія звільняє захоплені терористами міста і селища, а кільце навколо бойовиків стрімко звужується, здається, можна видихнути з деяким полегшенням. Але «звір», загнаний у пастку, стає все більш лютішим та безжаліснішим. І якщо у вояка є автомат, бронежилет, каска та поруч лікоть бойового товариша, то в людини цивільної немає активного захисту. Саме місцеві жителі стають об’єктом знущань і тортур з боку терористів. Водночас населення Донбасу знаходить надійний захист в українських військових, зокрема у прикордонників. Про це та багато іншого, що стосується організації служби в бойових умовах, ми поспілкувалися з полковником Костянтином Безпальком, який нещодавно повернувся зі Сходу України, де протягом майже трьох місяців очолював мотоманеврену групу.
09/09/14 - 15:20
Хто, як не ми?!
Нещодавно в Києві зустрічали зведений підрозділ прикордонників, який успішно повернувся з «гарячого» Сходу України. В тому, що сто відсотків підлеглих стояли в строю цілими й практично неушкодженими, безумовно, велика заслуга командира. Саме він зумів організувати службу так, аби якісно виконати поставлені завдання та водночас не піддавати зайвому ризику життя персоналу. «Прикордонник України» спробує дізнатися через що довелося пройти оборонцям відділу «Станично-Луганське» в інтерв’ю з начальником Мобільного загону полковником Кирилом Тишковим.
14/07/14 - 15:18
І на морі порох має бути сухим
На жаль, після анексії Криму Росією Україна втратила контроль не лише над цим благодатним півостровом, але й значною частиною Чорного моря і Керченською протокою. Градус напруги у вітчизняних морських акваторіях, як, власне, і на східних та південних кордонах нашої держави, зашкалює. Про те, як нині несуть службу морські охоронці рубежу ми спілкувалися з командиром Одеського загону Морської охорони капітаном 1 рангу Дмитром Дуковим.
20/06/14 - 15:11
Бойові виклики прикордонної медицини
Щорічно перед Днем медичного працівника у прикордонному відомстві проводилися заходи святкового характеру. Нинішнього року, враховуючи нестабільну ситуацію на Сході країни, від урочистостей відмовилися. Прикордонні медики працюють у цілодобовому режимі, рятуючи поранених військовослужбовців – їх привозять у Центральний клінічний госпіталь. Одним словом, сьогодні вони не на параді. Саме з лікування поранених ми й почали розмову з полковником медичної служби Михайлом Карнаухом, який на початку року очолив столичний медичний заклад прикордонного відомства.
17/06/14 - 15:08
+ Розгорнути меню