телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
І на морі порох має бути сухим
На жаль, після анексії Криму Росією Україна втратила контроль не лише над цим благодатним півостровом, але й значною частиною Чорного моря і Керченською протокою. Градус напруги у вітчизняних морських акваторіях, як, власне, і на східних та південних кордонах нашої держави, зашкалює. Про те, як нині несуть службу морські охоронці рубежу ми спілкувалися з командиром Одеського загону Морської охорони капітаном 1 рангу Дмитром Дуковим.
20/06/14 - 15:11
Бойові виклики прикордонної медицини
Щорічно перед Днем медичного працівника у прикордонному відомстві проводилися заходи святкового характеру. Нинішнього року, враховуючи нестабільну ситуацію на Сході країни, від урочистостей відмовилися. Прикордонні медики працюють у цілодобовому режимі, рятуючи поранених військовослужбовців – їх привозять у Центральний клінічний госпіталь. Одним словом, сьогодні вони не на параді. Саме з лікування поранених ми й почали розмову з полковником медичної служби Михайлом Карнаухом, який на початку року очолив столичний медичний заклад прикордонного відомства.
17/06/14 - 15:08
Протистояння: Донеччина
Напруга у східних регіонах країни, на жаль, не падає. Щодня із охопленого державовбивчим протистоянням Донбасу доносяться сумні звістки про бойові зіткнення та непоправні людські втрати. Та ще й на тлі тривожної інформації продовжують лунати аж ніяк не коректні оцінки діяльності прикордонників. Мовляв, ситуація на межі України з Росією вийшла із–під контролю вітчизняної Прикордонної служби. І там начебто уже повною мірою господарюють терористи–бойовики, яким ніхто й ніщо не заважає отримувати російські підкріплення. Про те, як же бачиться обстановка на підконтрольній ділянці безпосередньо з місця подій сьогодні розповідає начальник Донецького прикордонного загону полковник Юрій Лисюк.
17/06/14 - 15:06
В облозі: Луганщина
Останнім часом події на східному кордоні України привертають до себе неабияку увагу суспільства. Від різних вітчизняних політиків лунають прямі звинувачення прикордонників у бездіяльності, через яку крізь українсько–російський державний кордон на територію країни масово потрапляють зброя та бойовики. Про те, наскільки це відповідає дійсності й яка насправді складається обстановка, розповідає начальник Луганського прикордонного загону полковник Сергій Дейнеко.​
30/05/14 - 15:04
Дзеркало стосунків
Протягом останніх місяців кордони України стали однією з головних новин не лише українського інформаційного простору, а й світового. Якщо раніше майже 7000 км української межі ми прагнули називати «кордонами дружби», то сьогодні ситуація кардинально змінилася. І винні в цьому не українці. Наші кордони стали своєрідним лакмусовим папірцем ставлення до нас, нашої країни та нашого вибору. Про те, як змінилася ситуація на ще недавно дружній лінії дотику країн розповідає наш гість – заступник начальника управління прикордонного контролю та реєстрації Адміністрації Держприкордонслужби України полковник Олександр Жданенко.
12/05/14 - 15:01
+ Розгорнути меню