Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Північні рубежі захищені надійно
Зважаючи на доволі складну ситуацію у зоні АТО та постійну підтримку Кремлем бойовиків із так званих «ЛНР» і «ДНР», є висока ймовірність збройних провокацій і на інших ділянках українсько-російського кордону. Зокрема, до зони ризику входить і сегментцього рубежу в межах Чернігівщини. Про те, наскільки захищеною є дана ділянка кордону, та багато іншого розповідає начальник Північного регіонального управління Державної прикордонної служби генерал-майор Володимир Плешко.
17/03/15 - 15:45
Фінансовий фундамент оборони
Для перемоги потрібні три речі: гроші, гроші та ще раз гроші... Таку формулу воєнного успіху проголосив середньовічний маршал Франції Джан Джакомо Тривульціо. Проте цей рецепт не втратив актуальності й сьогодні. Задоволення потреб військового відомства та правоохоронних структур України стали у пріоритеті під час прийняття Держбюджету на 2015 рік. На що будуть витрачатися гроші, які статті витрат зросли, чи є борги у прикордонного відомства? На ці та інші запитання відповідає начальник фінансово-економічного управління Адміністрації Держприкордонслужби України полковник Олександр Орел.
17/03/15 - 15:43
Між полігонами та аудиторіями
Єдиний в Україні вищий навчальний заклад, який готує офіцерів-прикордонників, сьогодні працює в форсованому режимі. Очікується достроковий випуск лейтенантів і збільшення державного замовлення. Окрім курсантів, проводиться підготовка фахівців для оперативно-бойових підрозділів. Організовувати навчальний процес в таких умовах складно й відповідально. Мабуть тому наша творча група зустрічала нинішнього керівника Національної академії Держприкордонслужби полковника Олега Шинкарука то в навчальних корпусах, то на стрільбищі, то в польовому навчальному центрі. Олег Миколайович погодився розповісти нам про основні виклики, які нині стоять перед академією, а також перспективи її розвитку.
17/03/15 - 15:41
Будемо діяти на випередження
Ще рік тому ніхто й уявити не міг, що між Кримом і Херсонською областю з’являться прикордонники. Але це таки сталося після анексії Криму Росією. І в березні минулого року фактично заново сформовано Азово–Чорноморське регіональне управління Держприкордонслужби. Про проблеми, з якими зіштовхнулися «зелені кашкети» на новому місці, їхні завдання та плани на майбутнє розповідає начальник регіонального управління полковник Сергій Бідило.
17/03/15 - 15:39
Сьогодні практика застосування прикордонного відомства має виходити з реально існуючих загроз національній безпеці
Зустрічаючи новий – 2014 рік, мало хто міг прогнозувати, яким важким він стане для України. Ще рік тому Держприкордонслужба найбільше переймалася тим, як найефективніше забезпечувати пропуск пасажиро-транспортного потоку, що постійно зростав. Нині ж прикордонники зі зброєю в руках протистоять сусідсько-терористичній агресії. В контексті цих обставин напередодні тривожного Нового року спілкуємося з Головою Держприкордонслужби генерал-лейтенантом Віктором Назаренком про сьогодення та перспективи відомства.
29/12/14 - 15:36
+ Розгорнути меню