телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
Будемо діяти на випередження
Ще рік тому ніхто й уявити не міг, що між Кримом і Херсонською областю з’являться прикордонники. Але це таки сталося після анексії Криму Росією. І в березні минулого року фактично заново сформовано Азово–Чорноморське регіональне управління Держприкордонслужби. Про проблеми, з якими зіштовхнулися «зелені кашкети» на новому місці, їхні завдання та плани на майбутнє розповідає начальник регіонального управління полковник Сергій Бідило.
17/03/15 - 15:39
Сьогодні практика застосування прикордонного відомства має виходити з реально існуючих загроз національній безпеці
Зустрічаючи новий – 2014 рік, мало хто міг прогнозувати, яким важким він стане для України. Ще рік тому Держприкордонслужба найбільше переймалася тим, як найефективніше забезпечувати пропуск пасажиро-транспортного потоку, що постійно зростав. Нині ж прикордонники зі зброєю в руках протистоять сусідсько-терористичній агресії. В контексті цих обставин напередодні тривожного Нового року спілкуємося з Головою Держприкордонслужби генерал-лейтенантом Віктором Назаренком про сьогодення та перспективи відомства.
29/12/14 - 15:36
Між двох зол: з одного боку – недруг, з іншого – не брат
Постійні обстріли, диверсії, життя у бліндажах, наметах, служба на блокпостах, в окопах… Такі нині будні Луганського прикордонного загону. Сусідство змушує бути пильним і будь–якої миті чекати агресії, адже підрозділи загону несуть службу на ділянці рубежу з Росією, а також по лінії розмежування.
08/12/14 - 15:34
Довіру в магазині не купиш
Сьогодні, коли українська армія звільняє захоплені терористами міста і селища, а кільце навколо бойовиків стрімко звужується, здається, можна видихнути з деяким полегшенням. Але «звір», загнаний у пастку, стає все більш лютішим та безжаліснішим. І якщо у вояка є автомат, бронежилет, каска та поруч лікоть бойового товариша, то в людини цивільної немає активного захисту. Саме місцеві жителі стають об’єктом знущань і тортур з боку терористів. Водночас населення Донбасу знаходить надійний захист в українських військових, зокрема у прикордонників. Про це та багато іншого, що стосується організації служби в бойових умовах, ми поспілкувалися з полковником Костянтином Безпальком, який нещодавно повернувся зі Сходу України, де протягом майже трьох місяців очолював мотоманеврену групу.
09/09/14 - 15:20
Хто, як не ми?!
Нещодавно в Києві зустрічали зведений підрозділ прикордонників, який успішно повернувся з «гарячого» Сходу України. В тому, що сто відсотків підлеглих стояли в строю цілими й практично неушкодженими, безумовно, велика заслуга командира. Саме він зумів організувати службу так, аби якісно виконати поставлені завдання та водночас не піддавати зайвому ризику життя персоналу. «Прикордонник України» спробує дізнатися через що довелося пройти оборонцям відділу «Станично-Луганське» в інтерв’ю з начальником Мобільного загону полковником Кирилом Тишковим.
14/07/14 - 15:18
+ Розгорнути меню