телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
«Супротив старої корупційної системи буде сильним і доволі тривалим»
Нині ситуація в українському суспільстві вимагає рішучих та ефективних реформ, зокрема – у правоохоронній сфері. Нововведення можна побачити вже сьогодні. Запрацювала поліція, в Держприкордонслужбі стартував пілотний проект підготовки якісно нового інспекторського складу. Але будь-які прогресивні зміни навіть дуже сильної держави і в мирний час здатна задушити в зародку хронічна хвороба офіційних інституцій та суспільства – корупція. Про формування, становлення, труднощі та перспективи розвитку Національного антикорупційного бюро України розповів в ексклюзивному інтерв’ю «ПУ» Директор відомства Артем Ситник.
15/09/15 - 16:55
Лука Клучко: «Ми вражені професійністю прикордонників»
Агентство Зменшення Загрози Міністерства оборони США працює в Україні вже багато років. Це координаційний центр з виконання Спільних Програм Нанна – Лугара зі Зменшення Загрози (СЗЗ) та перевірок виконання угоди з контролю над озброєнням безпосередньо в Україні. Одним із напрямків діяльності цієї структури є взаємодія з Державною прикордонною службою, головною метою якої є допомога «зеленим кашкетам» з протидії незаконному переміщенню через державний кордон України зброї масового знищення та пов’язаних з нею матеріалів. Дев’ять років поспіль керівником відділу Агентства у Києві був Лука Клучко. Наразі його каденція в Україні закінчується і він повертається до Вашингтона. Напередодні від’їзду посадовець погодився поспілкуватися з нами про свою багаторічну роботу.
07/08/15 - 11:33
Міжнародна допомога Службі: пріоритети змінились
Про необхідність надання Україні сучасної зброї та оснащення не пишуть лише ледачі. Ця тема піднімається на перемовинах різних рівнів, обговорюється під час зустрічей лідерів провідних країн. І це не дивно, адже нашим військовим на Донбасі вже сьогодні конче потрібна сучасна техніка. Однак закордонне обладнання на передовій є. Причому легально надане тими ж Сполученими Штатами та Європейським Союзом. Звичайно, мова йде не про летальну зброю. Прикордонникам офіційно передають броньовані позашляховики, сучасні тепловізори та ударостійкі ноутбуки. Це все стало можливим завдяки програмам міжнародної технічної допомоги. Про обладнання, яке отримує Державна прикордонна служба, та корективи, котрі вносить гібридна війна, розповідає начальник управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції департаменту охорони державного кордону Адміністрації Держприкордонслужби полковник Олександр Панченко.
06/07/15 - 16:02
Віктор Назаренко: «Ми сильні, бо згуртовані»
Вже другий рік поспіль українські прикордонники зустрічають своє професійне свято в бойових порядках. Події в Криму та на Донбасі дали поштовх не лише до пошуку нових підходів в організації служби та реформування системи охорони державного кордону. Вони стимулювали зміну пріоритетів і переосмислення цінностей кожним представником п’ятдесятитисячного колективу. Трагічні уроки засвоюються швидко, і сьогодні прикордонне відомство готове до виконання завдань у нових умовах, має низку серйозних напрацювань та стратегічні плани на майбутнє. Про це піде мова в інтерв’ю з Головою Державної прикордонної служби генерал–лейтенантом Віктором Назаренком.
28/05/15 - 15:54
Олександр Біньковський: Пацифізму до окупантів, терористів та корупціонерів не буде!
Нещодавно творча група Інформаційного агентства Держприкордонслужби перебувала у відрядженні у зоні АТО. Під час роботи ми зустрілися з начальником Східного регіонального управління генерал–майором Олександром Біньковським, який саме здійснював чергову робочу поїздку до прикордонних підрозділів, що виконують завдання в бойових умовах. У силу напруженого графіка його роботи інтерв’ю «у полях» не стало нашою журналістською удачею, однак вдалося домовитися про ґрунтовну розмову на завершення нашої поїздки. Обіцянки було дотримано і вже у Харкові ми відверто говорили про здобутки й проблеми охоронців рубежу «воюючого» регіонального управління.
22/05/15 - 15:51
+ Розгорнути меню