телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
«Кожна країна має ставитися до мігрантів так, як хоче, щоб до її громадян ставилися за кордоном»
Війни, природні катаклізми, а також соціальні, економічні та політичні чинники часто змушують людей шукати кращої долі. Міграція – процес природний, але таких її масштабів як зараз, наша планета не бачила вже сім десятиліть. Це явище зачепило як кризові країни чи регіони – звідки масово тікають мешканці, так і розвинені держави, де біженці прагнуть знайти не лише захист, а й забезпечене майбутнє. Уже не хвиля, а справжнє цунамі мігрантів накотилося на середземноморські береги Європи. У липні нинішнього року місячний показник іноземців, які незаконно потрапили в ЄС, вперше подолав 100-тисячну позначку. Україна теж переживає масові переселення через російську агресію. Про особливості сучасних міграційних процесів, інтеграцію мігрантів у країнах з іншими звичаями, культурою, мовою, а також боротьбу з торгівлею людьми розповів в ексклюзивному інтерв’ю «Прикордоннику України» Голова Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні Манфред Профазі.
28/09/15 - 16:09
Морські горизонти Служби
У Чорному морі закінчилися щорічні багатонаціональні навчання «Сі Бриз». Як завжди у підготовчій і активній фазі маневрів брали участь сили Державної прикордонної служби. Сьогодні, так би мовити, по гарячих слідах, ми звернулися за коментарями щодо результатів «Сі Бризу» до заступника директора Департаменту охорони державного кордону – начальника управління організації Морської охорони Адміністрації Державної прикордонної служби України капітана першого рангу Владислава Смирнова.
20/09/15 - 16:07
«Супротив старої корупційної системи буде сильним і доволі тривалим»
Нині ситуація в українському суспільстві вимагає рішучих та ефективних реформ, зокрема – у правоохоронній сфері. Нововведення можна побачити вже сьогодні. Запрацювала поліція, в Держприкордонслужбі стартував пілотний проект підготовки якісно нового інспекторського складу. Але будь-які прогресивні зміни навіть дуже сильної держави і в мирний час здатна задушити в зародку хронічна хвороба офіційних інституцій та суспільства – корупція. Про формування, становлення, труднощі та перспективи розвитку Національного антикорупційного бюро України розповів в ексклюзивному інтерв’ю «ПУ» Директор відомства Артем Ситник.
15/09/15 - 16:55
Лука Клучко: «Ми вражені професійністю прикордонників»
Агентство Зменшення Загрози Міністерства оборони США працює в Україні вже багато років. Це координаційний центр з виконання Спільних Програм Нанна – Лугара зі Зменшення Загрози (СЗЗ) та перевірок виконання угоди з контролю над озброєнням безпосередньо в Україні. Одним із напрямків діяльності цієї структури є взаємодія з Державною прикордонною службою, головною метою якої є допомога «зеленим кашкетам» з протидії незаконному переміщенню через державний кордон України зброї масового знищення та пов’язаних з нею матеріалів. Дев’ять років поспіль керівником відділу Агентства у Києві був Лука Клучко. Наразі його каденція в Україні закінчується і він повертається до Вашингтона. Напередодні від’їзду посадовець погодився поспілкуватися з нами про свою багаторічну роботу.
07/08/15 - 11:33
Міжнародна допомога Службі: пріоритети змінились
Про необхідність надання Україні сучасної зброї та оснащення не пишуть лише ледачі. Ця тема піднімається на перемовинах різних рівнів, обговорюється під час зустрічей лідерів провідних країн. І це не дивно, адже нашим військовим на Донбасі вже сьогодні конче потрібна сучасна техніка. Однак закордонне обладнання на передовій є. Причому легально надане тими ж Сполученими Штатами та Європейським Союзом. Звичайно, мова йде не про летальну зброю. Прикордонникам офіційно передають броньовані позашляховики, сучасні тепловізори та ударостійкі ноутбуки. Це все стало можливим завдяки програмам міжнародної технічної допомоги. Про обладнання, яке отримує Державна прикордонна служба, та корективи, котрі вносить гібридна війна, розповідає начальник управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції департаменту охорони державного кордону Адміністрації Держприкордонслужби полковник Олександр Панченко.
06/07/15 - 16:02
+ Розгорнути меню