Пропуск осіб через адміністративну межу з ТОТ АР Крим

НАЗАД
19 вересня 2017 14:36

 

Іноземці та особи без громадянства

 

 

Відповідно до частини 2 статті 10 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» в'їзд іноземців та осіб без громадянства на тимчасово окуповану територію та виїзд з неї допускаються лише за спеціальним дозволом через контрольні пункти в'їзду-виїзду.

 

Іноземні громадяни та особи без громадянства, які допустили порушення цього порядку підпадають під дію статті 13 Закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства", а саме:

в'їзд таким особам в Україну не дозволяється;

відомості про них вносяться до бази даних осіб, яким згідно із законодавством України не дозволяється в'їзд в Україну.

 

Право прийняття рішення про заборону в'їзду в Україну цій категорії громадян Законом надано органам охорони державного кордону Державної прикордонної служби України.

 

Відповідно до підпунктів 1 і 4 пункту 12.6 статті 12 Закону України "Про створення вільної економічної зони "Крим" та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України" та абзацу другого частини другої статті 10 Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України", постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015 року №367 затверджений "Порядок в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї".

 

Порушення особами цього порядку тягне адміністративну відповідальність, передбачену статтею 204-2 "Кодексу України про адміністративні правопорушення".

 

З питань оформлення спеціального дозволу для в’їзду-виїзду до АР Крим, пропонуємо звертатися до Державної міграційної служби України за телефонами:

+38 (044) 278-5030

+38 (044) 278-3402

+38 (044) 392-0194

Популярні розділи та сервіси