Голова ДПСУ Сергій Дейнеко перевірив ділянку кордону з Молдовою та готовність підрозділів Південного регіону

НАЗАД
11 вересня 2020 16:45

Голова Держприкордонслужби Сергій Дейнеко з робочою поїздкою перебуває на ділянці Південного регіонального управління.

Провівши моніторинг лінії державного кордону України на ділянці Подільського прикордонного загону, окрему увагу керівник відомства приділив необхідності виявлення усіх можливих контрабандних шляхів на кордоні з Молдовою, в тому числі в межах Придністров’я.

Очільник Держприкордонслужби ознайомився, крім того, зі станом інженерно-технічного облаштування цієї ділянки, як елементу протидії протиправній діяльності. Загалом з початку року спеціальними інженерними групами охоронцями кордону регіонального управління оновлено 670 км існуючої контрольно-слідової смуги, розроблено понад 20 км нової, розчищено 40 км прикордонних просік, додатково облаштовано майже 25 км триметрового рову, встановлено 15 км загороджувального паркану.

Також керівник відомства провів зустріч з головою Одеської облдержадміністрації Максимом Куцим. На зустрічі обговорили нагальні питання щодо модернізації об’єктів інфраструктури Держприкордонслужби за європейськими стандартами та подальшої співпраці з прикордонниками.

Сергій Дейнеко побував і у клінічному госпіталі відомства в Одесі, де перевірив готовність медзакладу до лікування хворих в умовах суворого протиепідемічного режиму. Голова служби поспілкувався з персоналом клінічного центру, перевірив умови, у яких проходять лікування прикордонники, та наявність сучасного діагностичного обладнання. Особливу увагу звернув на своєчасне закінчення підготовчих робіт та введення в експлуатацію комп’ютерного томографу.

«В умовах світової пандемії прикордонники повинні бути забезпечені належними умовами та обладнанням, аби зберегти життя та здоров’я нашого персоналу», - зазначив він.

Сергій Дейнеко проінспектував хід модернізації військового стрільбища «Августівка», де оновлюється навчально-матеріальна база для навчання персоналу з реагування на раптово виникаючі загрози.

«Це направлення необхідно обов’язково розвивати та модернізувати до європейських стандартів, оскільки це можливість для нашого персоналу не лише підвищити навики володіння зброєю, а й вдосконалити свою фізичну та професійну майстерність до максимального рівня», - зауважив Сергій Дейнеко.

Популярні розділи та сервіси