Голова Держприкордонслужби Віктор Назаренко здійснив перевірку організації служби в зоні АТО

НАЗАД
30 березня 2015 09:41

Протягом минулого тижня Голова Державної прикордонної служби України генерал-лейтенант Віктор Назаренко перебував в зоні проведення антитерористичної операції, де перевірив організацію служби прикордонних підрозділів. 

Протягом минулого тижня Голова Державної прикордонної служби України генерал-лейтенант Віктор Назаренко перебував в зоні проведення антитерористичної операції, де перевірив організацію служби прикордонних підрозділів. Особлива увага приділялася стану виконання доручень Президента України та всебічній готовності прикордонників до виконання поставлених завдань.

Перебуваючи в підрозділах відомства, Віктор Назаренко постійно спілкувався з військовослужбовцями, цікавився умовами їхнього проживання та харчування, морально-психологічною готовністю до виконання поставлених завдань. Крім того, значну увагу він приділив бойовій готовності та злагодженості прикордонників, стану забезпечення зброєю та необхідним для несення служби майном, організації взаємодії із іншими правоохоронними органами. Очільник прикордонної служби наголосив, що турбота про людей має бути на першому місці, а в основі роботи з персоналом керівники повинні показувати особистий приклад та постійно навчати особовий склад.

Особливу увагу приділив Голова служби підрозділам, чиї позиції піддаються обстрілам зі сторони терористів. Адже в даний час прикордонниками організовано службу на 5 блокпостах Збройних сил України першого оборонного рубежу, з яких «Золоте» та «Майорське» постійно перебувають під вогнем російських найманців.

Перебуваючи в контрольних пунктах в’їзду-виїзду, Віктор Назаренко звернув увагу на якість паспортної та оглядової роботи. Безпосередньо на місцях він вносив корективи в організацію служби прикордонних нарядів та загальну діяльність КПВВ.

Голова Держприкордонслужби відзначив, що прикордонниками на усіх рівнях проведено великий обсяг роботи задля належної організації служби в зоні проведення АТО в межах Донецької та Луганської областей. Водночас, перебуваючи на передовій, генерал-лейтенант Віктор Назаренко визначив подальші завдання щодо покращення умов проживання та стану забезпечення майном прикордонних підрозділів, нарощення фортифікаційних споруд для охорони та оборони місць постійної дислокації, функціонування контрольних пунктів в’їзду-виїзду, вдосконалення взаємодії з іншими правоохоронними органами тощо.

Популярні розділи та сервіси