Голова Держприкордонслужби подякував жителям Львівщини за підтримку прикордонників

НАЗАД
30 травня 2015 14:22

Голова Державної  прикордонної служи  України генерал полковник Віктор Назаренко разом із начальником Західного регіонального управління генерал-майором  Володимиром  Плешком відвідали кафедральний Собор святих Петра та Павла у Львові і  взяли  участь у молебні на честь загиблих у зоні АТО воїнів-прикордонників.

Після відкриття на українсько-польському кордоні відділу прикордонної служби «Мігово» Мостиського прикордонного загону, який було реконструйовано в рамках  Програми транскордонного співробітництва "Україна-Польща-Білорусь", Голова Державної  прикордонної служи  України генерал полковник Віктор Назаренко разом із начальником Західного регіонального управління генерал-майором  Володимиром  Плешком відвідали кафедральний Собор святих Петра та Павла у Львові і  взяли  участь у молебні на честь загиблих у зоні АТО воїнів-прикордонників.

Варто зауважити , що в переддень Дня прикордонника в цьому храмі був освячений прапор Державної прикордонної служби України, який став в один ряд поряд з прапорами військових структур.

Голова відомства висловив подяку громаді Львівщини за підтримку прикордонників у такий нелегкий для України час та побажав усім миру.

Популярні розділи та сервіси