Голова Держприкордонслужби зустрівся з представниками Міжнародного центру з розвитку міграційної політики

НАЗАД
06 лютого 2020 17:22

Сьогодні в Адміністрації Держприкордонслужби відбулася зустріч Сергія Дейнека з представниками Міжнародного центру з розвитку міграційної політики (ICMPD).

Учасники зустрічі обговорили питання реалізації заходів у рамках започаткування спільного проєкту «Підтримка ЄС у посиленні інтегрованого управління кордонами в Україні (EU4IBM)», а також визначили напрямки подальшого співробітництва. ICMPD виступає виконавцем цього проєкту. Він розрахований на 2,5 роки, його вартість складає близько 5 млн євро.

Основними компонентами проєкту є: аналіз основних «робочих процесів» у сфері інтегрованого управління кордонами (ІУК), оптимізація системи аналізу ризиків та обміну інформацією на міжвідомчому рівні, міжнародна співпраця, допомога у написанні стратегії кадрового менеджменту, а також моніторинг ефективності впровадження нової Стратегії ІУК до 2025 року та Плану її реалізації.

«Хочу повідомити, що наразі в Державній прикордонній службі України триває реформування підходів до забезпечення безпеки кордонів України. Ми залишаємося відкриті та прозорі у цьому напрямі і щиро вдячні за підтримку нашим партнерам», - сказав очільник прикордонного відомства.

У свою чергу директор з міграційних питань та співробітництва ICMPD Мартійн Плуім зазначив: «Цей проєкт відкриє двері для наступного, з більш ширшими перспективами».

Популярні розділи та сервіси